Mleczko do demakijażu Vianek


     Po wypróbowaniu chyba już wszystkich metod demakijażu tym razem postanowiłam przetestować mleczko do demakijażu nowej polskiej marki Vianek. Jak myślicie, jestem zadowolona z zakupu? Po trzech tygodniach regularnego stosowania mogę coś już o nim napisać. Zapraszam. :)


Nieduża, kolorowa butelka zawiera 150ml mleczka o zabarwieniu powiedzmy rozbielonej latte. Sama  butelka jest poręczna i praktyczna, zawiera pompkę która dawkuje odpowiednią ilość treściwego płynu. Dzięki tej treściwej konsystencji mleczko jest bardzo wydajne. 


Bardzo intrygująca jest tu nawiązująca do folkloru szata graficzna. Wyraża radość oraz przywiązanie do natury, co widać po składzie tego mleczka. Są też symbole, widać też że kosmetyk nie był testowany na zwierzętach i należy go zużyć najpóźniej trzy miesiące po otwarciu opakowania.W delikatnym oczyszczaniu skóry twarzy jak również demakijażu bez naruszania bariery lipidowej naskórka ma tu pomóc ekstrakt z podbiału, olej z kiełków pszenicy oraz gliceryna, które dodatkowo zapewniają skórze długotrwałe nawilżenie, zachowują jej naturalną równowagę oraz łagodzą wszelkie podrażnienia. Skóra po demakijażu pozostaje czysta, gładka i promienna, jak zapewnia producent.


Muszę Wam powiedzieć, że mleczko mimo, że jest treściwej konsystencji to u mnie skóry nie zapycha, zmywa bardzo dobrze nawet mocny makijaż oka bez najmniejszego podrażnienia, przy użyciu 3 - 4 dużych płatków kosmetycznych. Jego subtelny zapach jest dość przyjemny, szybko jednak przestaje  być wyczuwalny.  Używając to mleczko, demakijaż jest relaksującym codziennym rytuałem za dobrą cenę. 

Mleczko do demakijażu kupicie w sieci sklepów Helfy, czy w innych sklepach z kosmetykami naturalnymi. Polecam. :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.