Zmiany na blogu i moje blogowe przyjaźnie


    Czas pędzi do przodu, blogosfera się rozwija, a ja ze swoim blogiem stoję w miejscu. Miałam zamiar już dawno to zrobić, ale ciągle coś mnie powstrzymywało. Niepewność jutra, jakiś strach, że sobie nie poradzę, bezpodstawne obawy ciągle mnie powstrzymywały, aż za namową pewnych osób (bardzo dziękuję!) postanowiłam przejść na wyższy poziom blogowania no i w końcu pozwolić mojemu blogowi zabłysnąć. 

Postanowiłam też zrobić sobie urodzinowy prezent, wykupić własną domenę oraz przechrzcić mój blog. Nazwę bloga zmieniłam na krótszą, dzięki czemu skróciłam adres, dzięki temu oszczędzicie na klawiaturze. Jeszcze nie wszystko gotowe, muszę trochę pozmieniać czyli zaprowadzić większy porządek, ale liczę, że dzięki temu i od tej pory mój blog będzie bardziej profesjonalny. 

Jak zawsze, bezcenna okazała się pomoc Karolinyktórej zawdzięczam nie tylko kolejny szablon, ale też mnóstwo pomocy technicznych. Karoliny talent w tych sprawach jest niezawodny. Oprócz tego, że stwarza piękne szablony, to ma swoją stronę, gdzie daje dokładne instrukcje jak upiększyć nasz blog. Karolina jest moim blogowym Skarbem, nigdy jej nie zabraknie kiedy potrzebuję pomocy.

Kolejną pomocną dłoń okazuje mi także Marzenna Walczak z bloga modowego Babooshka Style. Marzenna oprócz tego, że prowadzi bardzo inspirujący blog modowy, zajmuje się zawodowo reklamą i tworzy mnóstwo wspaniałych rzeczy. Oprócz bloga modowego prowadzi również blog firmowy arts-i-design.blogspot.com Oprócz reklam można u niej zamówić np. logo czy wizytówki. Z Marzenną miałam przyjemność poznać się osobiście podczas mojego pobytu nad morzem. Nasze spotkanie nie trwało długo, ale miałam wrażenie jakby nasza znajomość trwała od dzieciństwa. Grafika, którą wkleiłam powyżej również pochodzi z rąk Marzenny

Dzięki Wam, moje drogie czytelniczki/czytelnicy, oraz dzięki pomocy moich bezcennych pomocniczek mój skromny blog rozkwita. :)

Mam nadzieję, że mimo zmiany adresu traficie na mój blog, Karolina zrobiła tu przekierowanie. Jeszcze raz dziewczyny dziękuję za pomoc, a Wam życzę miłej lektury.

Pozdrawiam serdecznie :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.