Zapakujmy wspomnienia w Instabook


     Od kiedy obraz analogiczny przetworzono w cyfrowy, czy to aparatem fotograficznym czy smartfonem, co ciekawsze chwile uwieczniamy na zdjęciach. Piękne krajobrazy, lot motyla, kolorowe kwiaty, kadry z imprezy, portrety bliskich osób pozostają nie tylko w naszej pamięci, ale też w komputerowych folderach. Bardzo lubię powracać powracać do takich wspomnień, ale nie zawsze też towarzyszy mi mój laptop. Czasami chciałoby się mieć takie chwile blisko siebie, a nie zawsze jest okazja po nie sięgnąć. Zawsze sobie obiecuję, że wydrukuję co ciekawsze zdjęcia, ale pamięć jest zawodna. Bardzo zaciekawiła mnie propozycja wydrukowania moich zdjęć z Instagrama w specjalnym albumie. Jest to Instabook, czyli wspomnienia w jednym miejscu. 

Instabook to Twój Instagram w kwadracie. Rozmiar 15x15 świetnie wygląda na półce, zmieścisz go także z łatwością w swojej torbie, dzięki czemu Instabook możesz mieć zawsze przy sobie. Można sięgnąć po niego w dowolnym momencie i pokazać najlepsze kadry swoim znajomym. Zdjęcia niekoniecznie mogą pochodzić z Instagrama, mogą pochodzić na przykład z Facebook'a czy z folderu zdjęć umieszczonego w pamięci komputera.
Można wybrać dowolny rodzaj oprawy, ilość stron. Na początku miałam obawy, że napotkam jakieś trudności, ale nic z tych rzeczy! Bezpośrednio ze strony http://printu.pl/instabook przechodzimy do logowania na swój profil, aby stamtąd pobrać wybrane zdjęcia. Możemy wybrać kolor tła, napisy oraz umieścić wybrane według własnego uznania zdjęcia na wybrane miejsce. Zdjęcia można przesuwać, losować ich miejsca, wymieniać na inne, przekładać z jednej strony na inną stronę, można też je usunąć, jeśli wstawimy nie tak jak chcemy. Możliwości jest mnóstwo, można się wykazać własną kreatywnością. 


Album można zapisać na swoim profilu, żeby na przykład edytować później. Jeśli zabraknie stron do naszych zdjęć (maksymalna ilość wynosi 40) zawsze można je dokupić. W razie wątpliwości można też skorzystać z pomocy, oraz czatu. Zamawia się tak samo jak w każdym sklepie internetowym, dając kilka dni na wydrukowanie.Taki album może być świetną pamiątką dla nas, dla naszych przyjaciół, kiedy zawiera zdjęcia ze wspólnej imprezy, wyjazdu czy na przykład ze ślubu. Możemy uwiecznić wspaniałe chwile z wakacji, czy zdjęcia naszych dzieci. Myślę, że byłby to również wspaniały prezent świąteczny. Każda mama ucieszyłaby się ze zdjęć swoich dzieci, a każda babcia z dziadkiem ze zdjęć wnuków. Możemy upamiętnić wspólne chwile ze spotkań, czy zabaw ze swoim zwierzakiem. Album jest bardzo solidnie wykonany z porządnej jakości twardego papieru. Z chęcią zapakuję również inne wspomnienia i Wam z całego serca polecam. Cennik oraz  wszystkie szczegóły znajdziemy TU. Macie już swój Instabook?

Pozdrawiam serdecznie! :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.