Rozjaśnij twarz uśmiechem


      Uśmiech to najkrótsza droga do ludzkich serc. Uśmiech to również najtańszy sposób do poprawy wyglądu. Ułatwia kontakty, poprawia relacje międzyludzkie, negocjacje biznesowe doprowadza do udanego finału. Niestety, tak często widuje się ludzi posępnych, niezadowolonych z życia, że aż się nie chce z domu wychodzić. Jak mamy wyglądać pięknie, jeśli nos spuszczony jest na kwintę. Warto się uśmiechać, to nic nie kosztuje. Lubię się uśmiechać od ucha do ucha, tylko jak się uśmiechać, jeśli zęby są pożółkłe. O tak! Kawa, czekolada i czerwone wino robią swoje. Ale życie jest za krótkie, żeby sobie wszystkiego odmawiać. Jak więc radzić sobie z tym uśmiechem? Moment, dowiecie się w dalszej części. 

Są różne sposoby rozjaśnienia naszego uśmiechu. Od pewnego czasu polubiłam szczególnie pastę do zębów BlanX Med Anty Osad


BlanX Med Anty Osad to pasta wybielająca, usuwająca ze szkliwa szczególnie trudne do usunięcia osady, które powstały po spożywaniu kawy kawy, czerwonego wina, coli, paleniu tytoniu oraz w wyniku osadzania się płytki bakteryjnej, czyli kamienia. 

Jest to bezpieczna dla szkliwa pasta, która swoją moc czerpie z natury. Składnikiem aktywnym są tu naturalne wyciągi z porostu islandzkiego oraz mikroproszek z bambusa. Pasty BlanXMed przeznaczone są do codziennego użytku. Jest ich cały wybór. Nie wspomnę jak bardzo potrzebna jest tu odpowiednia do naszych zębów szczoteczka, których nie brak na stoiskach w markecie czy w sklepach. Pasty BlanX Med są dostępne w większych drogeriach czy w aptekach. Różne stosowałam, ale te lubię najbardziej i polecam. 


Kolejnym, bardzo prostym sposobem na rozjaśnienie uśmiechu jest używanie pomadek czy błyszczyków z dodatkiem odcienia niebieskiego. Chłodniejsze odcienie różu, fiolety czy malinowe czerwienie. Im większy kontrast między odcieniem zębów, tym wydają się one jaśniejsze. 

Opisałam najłatwiejsze sposoby wybielania zębów, ale są jeszcze inne, bardziej trwałe oraz skuteczne metody. Oprócz środków dostępnych na rynku jak wszelkiego rodzaju paski czy nakładki, które można stosować w domu, można poddać się bardziej specjalistycznemu zabiegowi u stomatologa, czy w specjalistycznym centrum ortodoncji, na przykład http://www.orto.info.pl/, gdzie można sprawić sobie uśmiech jak u gwiazdy Hollywood. Warto poświęcić trochę wysiłku aby uśmiech był piękniejszy bez zamykania ust.

Podzielicie się swoimi sposobami na upiększenie uśmiechu? Bardzo mnie to ciekawi. 

Pozdrawiam :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.