Kwiecień w zdjęciach


       Mija jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Nie mogłam tego pominąć i przynoszę tu kilka złapanych chwil. Zapraszam.


Pierwsze kwiatki, pierwszy choć krótki wypad nad jezioro, gdzie złapał deszcz z gradem. Pierwsze spacery po starówce bez parasolki i cieplejszych okryć. 


Dni są coraz dłuższe, kawa o poranku smakuje coraz bardziej. Kwiecień to czas zaproszeń, między innymi na I Komunię Świętą. Ja otrzymałam do wnuczka. Słońce świeci coraz mocniej, nie wolno zapominać o ochronie skóry, makijaż też jest lżejszy niż dotychczas. Rytuał oczyszczania skóry umila kolejna gąbka Konjac Sponge, a kolejne godziny ulubione perfumy o kwiatowej nucie, kwiaty i coś do czytania. 


Nie brakuje mi towarzystwa moich kotełek. Gryzelda wykorzystuje każdą chwilę, żeby wpakować mi się na kolana, albo na klatę, dopominając się o głaskanie, czy gryza mojej kanapki. Włosy polubiły Biovax i szczotkę Tangle Angel, a ja korzystam z pięknej pogody.


Spotykam coraz więcej zieleni, kwitnących drzew i krzewów, Gryzelda ogarnia cały plan zdjęciowy.


Kwitnie pierwszy bez, za oknem już słychać szum fontanny, park pięknieje w oczach, dzięki zieleni i kwitnącym kwiatom. Kotom ten świat również się coraz bardziej podoba. 


Świat jest coraz piękniejszy, dbamy o cerę, o swoje zmysły, łapiemy każdą miłą chwilę.


Pierwsza tęcza na niebie, bez w wazonie, w końcu też można odkryć trochę ciała, ubrać sandałki i lekkie ubrania. Cieszę się każdym dniem wiosny, każdą chwilą, zapachem kwitnących kwiatów i koszonej trawy. Pochwalicie się swoimi wiosennymi zdjęciami??

Miłego długiego weekendu! :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.