7 maja 2018

Domowe inspiracje


      Jak minął poniedziałek po długim weekendzie? Mój całkiem spokojnie, gdyby nie ponownie zepsute oprawki, a także przez zwarcie wywołane nową żarówką. Mogłabym znaleźć jeszcze więcej przygód jak np. nieustająca migrena, ale po co się jej znów czepiać. Dla odmiany przygotowałam trochę inspiracji, które mogą się przydać przy urządzaniu mieszkania. Zapraszam :)

Trudno mi jednoznacznie określić, który styl najbardziej lubię. Jedno jest pewne, że lubię jasne pomieszczenia.

SALON


TARAS, BALKONKUCHNIA Z SALONEM LUB BEZ SYPIALNIA


ŁAZIENKAPOKÓJ DLA DZIECI
Pokój jest co prawda dla dzieci, ale wart zainteresowania jest regał, który znalazłam na https://babydeco.eu/pl/p/Ines-regal-bialy%2C-Bellamy/5491, skąd pochodzi także poniższe zdjęcie. Można go umieścić także w łazience, lub w innym pomieszczeniu.

Oprócz dwóch ostatnich zdjęć, wszystkie pozostałe pochodzą ze strony urzadzamy.pl Bardzo mnie ciekawi, który wystrój Wam się najbardziej podoba. Macie swój ulubiony styl, wystrój?

Pozdrawiam serdecznie! :)

1 komentarz:

  1. Piękne inspiracje, trzecie zdjęcie jest przepiękne! Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Proszę, tylko nie spamuj prośbami o wspólną obserwację. Przy okazji trafię i na Twój blog. Zastrzegam sobie usuwanie komentarzy nie na temat, z autopromocją oraz linkami.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA