Najlepszy prezent na urodziny. Printu

Fotoksiążka Printu

          Bywa, że trudno jest znaleźć odpowiedni prezent nawet dla bliskiej osoby. Niby znamy jej potrzeby, upodobania, ale zawsze może ją też ucieszyć coś nowego. Jak dla mnie najlepszym i niezawodnym prezentem na każdą okazję, nie tylko z okazji urodzin jest fotoksiążka, którą ponownie zamówiłam z Printu.  Przygotowanie jej do druku wbrew pozorom to nic skomplikowanego. Wymaga tylko trochę czasu i uwagi. 

Na początek musimy wybrać format naszej fotoksiążki, grubość oprawy i rodzaj papieru. Ja wybrałam 25 x 20, twardą oprawę i matowy papier. Przy okazji wybieramy też szablon albumu, który będzie tłem dla wybranych zdjęć, a program ze strony Printu to wszystko nam wczyta bez potrzeby jego instalowania. Edytor przeprowadzi nas od początku do końca dzięki jasno opisanym instrukcjom.


Ze strony sklepu wybieramy odpowiedni dla nas szablon, po czym przechodzimy do dalszego działania. 


Następnie wczytujemy zdjęcia z komputera lub wybranej aplikacji...


 ... a następnie przechodzimy do tworzenia naszego albumu.


Podczas tworzenia naszego albumu warto pamiętać o jakości dodawanych zdjęć, o czym przypomni nam edytor czerwonym wykrzyknikiem, a także uwagami dodanymi do naszego zamówienia. Im lepsze będą zdjęcia, tym lepszy otrzymamy wydruk. Niektóre zdjęcia kopiowałam z facebookowego profilu córki, dlatego wyszły trochę mniej wyraźnie, ale mimo to są cenną pamiątką. 


Przechodzimy do zamówienia, płacimy i czekamy na wydruk naszej fotoksiążki


Tym razem ma to być prezent na 30 urodziny córki. Jest trochę przed czasem, ale przecież urodziny można obchodzić kiedy się chce, prawda? ;) 


Moje zamówienie zostało wydrukowane bardzo szybko. Album przyszedł zapakowany w ciągu zaledwie trzech dni w dopasowanym kartonie, tak jak go stworzyłam. Ponieważ zdjęcia pochodzą z różnych źródeł jak np.: mój smartfon czy profil Fb, stąd nie wszystkie są idealne, ale mimo wszystko niespodzianka jest bardzo miła. 
Zdjęcia z komputera zawsze mogą zniknąć, a taki album zostanie z nami na długie lata. Z tego albumu nikt nie wyciągnie naszego zdjęcia, nie zgubi się też podczas przeprowadzki czy przenoszenia w inne miejsce. Sam album nie jest ciężki, z łatwością wciśnie się w każde miejsce na półce. Jak w każdym sklepie internetowym można wybrać wygodną dla siebie formę płatności jak i dostawy pod wskazany adres. Jeśli chodzi o cenę, bardzo często są promocje. Dla mnie jest to ulubiona forma przechowywania zdjęć, jak i sposobu obdarowywania bliskich mi osób. Zapraszam na stronę Printu. Lubicie takie pamiątki? 

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego tygodnia! :)


Komentarze

  1. Wspaniały prezent, sama też chciałabym taki mieć :)
    http://zoiomoda.pl/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE NIEOPŁACONE LINKI, LINKI DO ADRESÓW BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim nieopłacony link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.
☆ Zanim napiszesz komentarz, poświęć chwilę i przeczytaj cały post. Chyba, że lubisz się kompromitować.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.