W różanym ogrodzie Chloe


Poznałam ją może 3 lata temu a może nawet dawniej, kiedy byłam w Douglasie i szukałam zapachu Idylle. Psiknęłam się raz i ... nie wiedziałam co mam wybrać. Pojechałam w końcu w celu zakupu Idylle więc go kupiłam a pani w Douglasie dołączyła mi w prezencie aż 10ml tego intrygującego zapachu w perfumetce. Mimo że miałam swój ulubiony zapach, ten mnie jednak wciąż kusił i działał na innych.. Podobał się też bardzo mojej młodszej córce, ona sobie sprawiła go pierwsza... Później mi oddała swoją pozostałość, pamiętam miałam takie ciężkie dni i chciała mi je osłodzić. Przeżywałam wtedy jednocześnie swój rozwód oraz walkę z groźną chorobą. Później jednak i  ta buteleczka się wykończyła, musiałam mieć nadal ten zapach. Później znów.. Po prostu uzależnia - Woda perfumowana Chloe, Chloe. Woda perfumowana umieszczona została w eleganckiej buteleczce z wygrawerowanym logo 
w górnej, metalowej jej części, z atomizerem. 
Występuje w różnych pojemnościach, moja jest w wersji 30ml

Współczesna interpretacja róży o francuskim uroku - klasyczna róża została w sposób absolutnie genialny zinterpretowana poprzez współczesny zapach, który jest lekki i jednocześnie ciepły, elegancki i zarazem bardzo uwodzicielski. Porywająca esencja powstała z połączenia nut roślinno-pudrowych z energicznymi akcentami piwonii, liczi oraz wiosennej świeżości frezji. Zwiewne, kokieteryjne nuty wysokie stanowią podstawę jedynego w swoim rodzaju zmysłowego zapachu róży, który wydobywa się z aksamitnego środka kwiatu. Pojawiają się także oszałamiające nuty magnolii i konwalii, a całości dopełnia ciepłe tchnienie ambry i eleganckiego drewna cedrowego.

Nuty zapachowe: 

nuta głowy: liczi, frezja, peonia 

nuta serca: róża, magnolia, lilia 
nuta bazy: ambra, drzewo cedrowe 


W moich słowach: 
Zapach ten ma w sobie coś intrygującego, tajemniczego. Jest jak elegancka, młoda kobieta w zwiewnej sukience, która od pierwszego momentu potrafi zwrócić na siebie uwagę i nie pozwoli o sobie zapomnieć. Jest niby delikatna i krucha ale jej wdzięk i słodycz są tak silne że zostają w naszej pamięci na długie lata. Przynosi na myśl wymarzone wakacje w eleganckich kurortach czy miłe, radosne wieczory w kawiarnianym ogródku.. Przynosi piękne wspomnienia, radosne chwile, które chce się zatrzymać na zawsze... uwaga, schodzimy na ziemię... choć cena perfum w tym przypadku jest uzasadniona. Czy wiecie ile ton kwiatów potrzebne jest, żeby wyprodukować ten mały flakonik? 
Cena wynosi zależnie od pojemności. 
Moja wersja 30ml w Douglasie wynosi około 240zł.
Można wyszukać taniej w promocjach, na strawberrynet.com, w sklepach internetowych.
Kto lubi wyżej wymienione zapachy, może się uzależnić. 

Wracam do marzeń i do przysłanej mi książki ... 

Miłego wieczoru. :)


Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.