5 sierpnia 2015

Wakacyjne stylizacje w pigułce.    Wybaczcie, że tak późno piszę ten post, dosłownie na ostatnią chwilę, ale to kolejny dzień, w którym coś się psuje, coś się wali a ja w tej bezsilności przestaję już reagować. W tym wszystkim umęczona i zrezygnowana nie miałam nastroju i sił zrobić się na bóstwo i poszukać kogoś do roli fotografa. Żeby jednak tak pusto tu nie było, przygotowałam dla Was chociaż namiastkę tego, co najczęściej noszę tego lata...

O każdej porze roku a szczególnie letnią porą uwielbiam biel i pastelowe kolory. Lubię też inne kolory, jak na przykład granat, intensywny róż, ale o tym opowiem przy innej okazji.  :)   
Specjalne selfie w lusterku, niestety o tej porze mój smartfonik nie robi ładnych zdjęć, 
a z aparatu wychodzą plamy od lampy błyskowej.


Na paznokciach lakier w intensywnym kolorze, a na głowie obowiązkowo kapelusz, który pomaga przetrwać upały.Lato 2014 - dziś miałam na sobie tą samą spódnicę. :)

Koniec lata 2014 - jak zauważyliście, to są ostatnio ulubione, bardzo wygodne letnie buty ...

Nie było dziś wiele do pokazania, ale nadrobię to przy bardziej sprzyjającej okazji. 

Pozdrawiam cieplutko. :)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz mój blog. Będzie mi również miło, jeśli pozostawisz swój komentarz. Zastrzegam sobie jednak prawo do usuwania komentarzy ze spamem, zawierające linki, komentarzy obraźliwych, oraz nie mającego związku z treścią wpisu.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA