4 sierpnia 2015

W czym może pomóc tajemnicza przesyłka.


      Pewnego pięknego poranka do moich drzwi znów zapukał kurier. Tego dnia oczekiwałam co prawda przesyłek ale z inną zawartością, a tu taka niespodzianka i to całkiem przyjemna niespodzianka.

Niespodzianki uwielbiam, zwłaszcza kosmetyczne i kolorowe... Jeszcze bardziej uwielbiam niespodzianki, które  mają przynieść pomoc i radość nie tylko mi, ale też wielu ludziom. Tą radością jest zdrowie, ale kto go nie stracił ten nie doceni. Zdrowie należy szanować nie tylko swoje... 

"Dokładnie w tym momencie ktoś na świecie słyszy diagnozę: rak krwi. Zanim skończysz czytać poniższy tekst, rak zaatakuje dwukrotnie."

Rak krwi nie wybiera, może trafić każdego... Wiemy jak działa nasz system zdrowotny, pomóżmy więc chorym i bądźmy wzorem do naśladowania, bo razem możemy jeszcze więcej.  


Możemy zarejestrować się w DKMS jako dawca szpiku, możemy też wesprzeć akcję kupując lakier do paznokci marki Astor, Manhattan, Rimmel, Miss Sporty i Sally Hansen. Firma Coty przekazuje 1% ze sprzedaży każdego  lakieru na cel tej Fundacji. 


Lakiery tych marek są bajecznie kolorowe, dość trwałe, bardzo dobrej jakości, a co najważniejsze, dostępne są w każdej drogerii oraz w przystępnych cenach. 


Dla mnie jako blogerki przypadło iście zaszczytne zadanie, zostałam też potraktowana po gwiazdorsku. Ten klaps z moim imieniem ma być początkiem krótkiego scenariusza, którego głównym motywem będzie wzór „&” i wsparcie dla Fundacji DKMS.


Nie jest to proste zadanie, ale mam nadzieję że dam radę.  Przyznam, że akcja jest bardzo pomysłowa a najważniejsze, że jest tworzona w pięknym celu. A co Wy sadzicie o tej akcji? 

Pozdrawiam  serdecznie :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz mój blog. Będzie mi również miło, jeśli pozostawisz swój komentarz. Zastrzegam sobie jednak prawo do usuwania komentarzy ze spamem, zawierające linki, komentarzy obraźliwych, oraz nie mającego związku z treścią wpisu.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA