4 sierpnia 2015

W czym może pomóc tajemnicza przesyłka


      Pewnego pięknego poranka do moich drzwi znów zapukał kurier. Tego dnia oczekiwałam co prawda przesyłek ale z inną zawartością, a tu taka niespodzianka i to całkiem przyjemna niespodzianka.

Niespodzianki uwielbiam, zwłaszcza kosmetyczne i kolorowe... Jeszcze bardziej uwielbiam niespodzianki, które  mają przynieść pomoc i radość nie tylko mi, ale też wielu ludziom. Tą radością jest zdrowie, ale kto go nie stracił ten nie doceni. Zdrowie należy szanować nie tylko swoje... 

"Dokładnie w tym momencie ktoś na świecie słyszy diagnozę: rak krwi. Zanim skończysz czytać poniższy tekst, rak zaatakuje dwukrotnie."

Rak krwi nie wybiera, może trafić każdego... Wiemy jak działa nasz system zdrowotny, pomóżmy więc chorym i bądźmy wzorem do naśladowania, bo razem możemy jeszcze więcej.  


Możemy zarejestrować się w DKMS jako dawca szpiku, możemy też wesprzeć akcję kupując lakier do paznokci marki Astor, Manhattan, Rimmel, Miss Sporty i Sally Hansen. Firma Coty przekazuje 1% ze sprzedaży każdego  lakieru na cel tej Fundacji. 


Lakiery tych marek są bajecznie kolorowe, dość trwałe, bardzo dobrej jakości, a co najważniejsze, dostępne są w każdej drogerii oraz w przystępnych cenach. 


Dla mnie jako blogerki przypadło iście zaszczytne zadanie, zostałam też potraktowana po gwiazdorsku. Ten klaps z moim imieniem ma być początkiem krótkiego scenariusza, którego głównym motywem będzie wzór „&” i wsparcie dla Fundacji DKMS.


Nie jest to proste zadanie, ale mam nadzieję że dam radę.  Przyznam, że akcja jest bardzo pomysłowa a najważniejsze, że jest tworzona w pięknym celu. A co Wy sadzicie o tej akcji? 

Pozdrawiam  serdecznie :)

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.