Miesiąc z Liftissime Lierac


      Bardzo miło, że niektóre drogie marki kosmetyczne wypuszczają zestawy z miniaturkami. Dzięki temu mogę przetestować kilka rodzajów bez obawy, że wydam znaczną kwotę na coś, co mi nie posłuży. Na kremach do pielęgnacji twarzy nie oszczędzam, ponieważ nie wychodzi jej to na dobre. Miesiąc temu wybrałam zestaw z Liftissime, Lierac oraz balsamem do ciała. Balsam czeka na swoją kolej a miniaturkę kremu używałam calutki miesiąc i zdążył już zostać moim ulubieńcem. Dziś przyszedł czas opowiedzieć o pierwszych wrażeniach. 


Liftissime Lierac jest to krem z linii remodelującej. Dzięki unikalnej hybrydyzacji kosmetycznej - połączeniu najdoskonalszej wiedzy naukowej oraz natury, Laboratoria LIERAC opatentowały innowacyjny Kompeks Cell-Junction przeciw starzeniu się skóry jest to połączenie 3 aktywnych składników o unikatowym potencjale zapewniających lifting twarzy w 3 wymiarach.

SFINGOCERAMID - BT (BIO-TECH): Sfingoceramid biomimetyczny, identyczny z ceramidami skóry, odgrywający rolę strukturyzującą w membranach biologicznych i interwencyjną w stymulacji komórkowej. 

ROŚLINNY PEPTYD: Pozyskiwany z grochu (Pisum sativum), silny przeciwutleniacz, otrzymywany dzięki specjalistycznym technikom ekstrakcji i oczyszczania. Chroni skórę, działa naprawczo pomagając zwiększać jędrność i nadając jej elastyczność.

AKTYWNE FRAKCJE EKSTRAKTU Z KROKUSA: Pochodzący z gór Europy południowej krokus, kwitnie wiosną i jest symbolem nowego początku i młodości. Aktywne frakcje pozyskiwane z cebulki krokusa (Crocus Chrysanthus) wykazują wpływ na komunikację komórkową.

Zadaniem opatentowanego kompleksu CELL-JUNCTION jest stymulacja PERLEKANU a także przywrócenie KOHEZJI KOMÓRKOWEJ w trzech wymiarach skóry. 

Poprawia napięcie skóry pełniąc rolę kotwicy pomiędzy warstwami skóry. 
Stymuluje aktywność kluczowych komórek skóry odtwarzając objętość we wszystkich jej warstwach. 

Podsumowując działanie powyższych składników, LIFTISSIME przynosi następujące rezultaty: 
wymodelowany owal twarzy oraz przywrócona jej objętość 85%(1) 
wygładzone zmarszczki 
długotrwałe nawilżenie skórze normalnej i suchej (Liftissime) lub odżywienie oraz przywrócenie komfortu skórze suchej i bardzo suchej (Liftissime Nutri). Aktywne konsystencje doskonale się wchłaniają, dają natychmiastowy efekt modelowania, pozostawiając skórę miękką i jedwabiście gładką; 

(1) Samoocena - 28 dni - 33 kobiety jedwabisty krem / procent ochotniczek.


Liftissime Lierac jak każdy krem tej marki uwielbiam za przemiłą konsystencję i przyjemny, delikatny zapach, który czuję jeszcze chwilę po aplikacji na skórę. Jego aksamitna i zarazem bogata konsystencja gładko sunie po skórze pozostawiając jedwabistą, otulającą skórę powłoczkę. Skład tego kremu jest delikatny dla mojej wrażliwej skóry twarzy, także dla jeszcze wrażliwszej skóry pod oczami. Krem Liftissime nie kłóci się z makijażem, tym bardziej z podkładem ani z kremem BB. Stosowałam go cały miesiąc i tylko miesiąc, bo to była miniaturka 15ml, ale mimo to zostawił pozytywny ślad na mojej skórze. Należy ona do tych bardziej suchych, jednak krem w znaczny sposób poprawił jej nawilżenie, cały czas po nałożeniu czuje się ten komfort. Jeśli chodzi o obietnice producenta związane z poprawieniem owalu twarzy, jasne jest, że nic nie ma od razu, ale z każdym dniem rysy twarzy robią się bardziej łagodne, a po miesiącu moja twarz wygląda jak po długim urlopie. Widać, że jest gładsza, wygląda na wypoczętą a jej stan jest dużo lepszy niż na początku stosowania. Polecam osobom ze skórą dojrzałą oraz ze śladami zmęczenia.

Krem tani nie jest, ale za te efekty nie żałuję ani złotówki. Można go kupić w aptece stacjonarnie i online gdzie miejsce zakupu można sobie wybrać. Polecam i pozdrawiam. :)Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.