6 września 2015

Pół miliona wyświetleń - Dziękuję! :)


   Kochani, dziś miał być zupełnie inny post. Nie myślałam, że to tak szybko nadejdzie, jestem wzruszona, z wrażenia mnie zatkało. Niby to tylko cyferki, ale takie cyferki niecodziennie przecież się zbiera. Dzięki takim cyferkom widzę sens tego co robię. Dostaję od Was kopa do dalszego działania i doskonalenia swojego bloga. :)


Mimo wielu niesprzyjających okoliczności piszę i będę pisała, ten blog pomaga mi przejść przez mniej i bardziej trudne chwile. Jest moim antydepresantem i nagrodą za wszelkie smutki. :) Uwielbiam też czytać Wasze blogi, chociaż nie zawsze zdążę pozostawić u Was swój ślad. Blogowanie to taka moja odskocznia, moja miłość, której nie porzucę. Bo robię to, co naprawdę kocham robić. Dziś nie będę się już bardziej rozpisywać, żeby Was już nie zanudzać. Po prostu... 

...Ogromnie Wam Dziękuję!!! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz mój blog. Będzie mi również miło, jeśli pozostawisz swój komentarz. Zastrzegam sobie jednak prawo do usuwania komentarzy ze spamem, zawierające linki, komentarzy obraźliwych, oraz nie mającego związku z treścią wpisu.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA