6 września 2015

Pół miliona wyświetleń - Dziękuję! :)


   Kochani, dziś miał być zupełnie inny post. Nie myślałam, że to tak szybko nadejdzie, jestem wzruszona, z wrażenia mnie zatkało. Niby to tylko cyferki, ale takie cyferki niecodziennie przecież się zbiera. Dzięki takim cyferkom widzę sens tego co robię. Dostaję od Was kopa do dalszego działania i doskonalenia swojego bloga. :)


Mimo wielu niesprzyjających okoliczności piszę i będę pisała, ten blog pomaga mi przejść przez mniej i bardziej trudne chwile. Jest moim antydepresantem i nagrodą za wszelkie smutki. :) Uwielbiam też czytać Wasze blogi, chociaż nie zawsze zdążę pozostawić u Was swój ślad. Blogowanie to taka moja odskocznia, moja miłość, której nie porzucę. Bo robię to, co naprawdę kocham robić. Dziś nie będę się już bardziej rozpisywać, żeby Was już nie zanudzać. Po prostu... 

...Ogromnie Wam Dziękuję!!! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Proszę, tylko nie spamuj prośbami o wspólną obserwację. Przy okazji trafię i na Twój blog. Zastrzegam sobie usuwanie komentarzy nie na temat, z autopromocją oraz linkami.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA