Grudniowe nowości dla pięknej skóry.


     Światło słoneczne nas nie rozpieszcza, ciągle mi go brakuje, co widać na zdjęciach. Pocieszam się, że do końca roku jest coraz bliżej i dni staną się coraz dłuższe. Cieszę się przedświąteczną atmosferą, oglądam vlogmasy, czytam blogmasy i próbuję coś tworzyć na swoim blogu. Musiałam być bardzo grzeczna, bo w ostatnie dni przyszło do mnie trochę paczek. Zapraszam wszystkich na pyszną herbatę przy świątecznych piosenkach i przyjrzeniu się moim nowościom.Przyszła przepięknie zapakowana paczka z wygranym w konkursie na na profilu instagramowym Saponlabs Shop , Domowym Spa dla cery naczynkowej, czyli zestawem do tworzenia własnych kosmetyków. W drewnianej skrzyneczce znalazły się półprodukty do stworzenia toniku, serum i peelingu do twarzy wraz z potrzebnymi akcesoriami. Żeby dziś nie zanudzić, więcej o tym zestawie i zrobionych kosmetykach napiszę w osobnym poście. Zestawy nie tylko do twarzy znajdziecie na stronie sklepu SaponLabs Shop.


W zestawie oprócz przydatnych akcesoriów oraz instrukcji znalazł się hydrolat z róży bułgarskiej, wyciąg z oczaru wirginijskiego, olej z dzikiej róży, witamina E, peeling z pestek truskawek, biała glinka i olej krokoszowy. 

Portal Uroda i Zdrowie zaopatrzył mnie w wegański suplement NutreeVEG z witaminami D3, K2 i B12, które są niezbędne zwłaszcza o tej porze roku. 
Moje opakowanie z suplementami od Yasumi już się kończy, więc ta kuracja trafiła w bardzo dobrą chwilę. Na razie o tym suplemencie możecie poczytać na stronie nutreelab.pl


Przyszła też paczka z intensywnie regenerującym olejkiem do twarzy Intense Skin Repair Oil d'Alchemy. W paczce znalazła się miniaturka płynu micelarnego i kilka próbek. Olejek stosuję jako serum do twarzy, bardzo mnie ciekawi jak podziała na moją skórę. 
Są jeszcze kosmetyki do makijażu, dla których poświęcę osobny wpis. Co Was najbardziej zainteresowało? Może znacie któreś z tych produktów?

Pozdrawiam przedświątecznie :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.