10 lat bloga, co będzie dalej?

 

         Święta Wielkanocne już za nami, błyskawicznie minęło też 10 lat jak założyłam swój blog o początkowej nazwie Kolorowy świat marzeń, później zmienił nazwę na obecną.


Czas mija bardzo szybko, tak samo rozwijał się mój blog. Nie będę tu rozprawiać na temat liczb, bo to wszyscy widzą. Raz jest więcej, innym razem mniej, nie zawsze jest nam po drodze, nie musimy wszyscy nawzajem się kochać i do wszystkiego zmuszać. Jakby nie było, cieszę się ogromnie, że jest Was ze mną aż tyle, smuci, że tyle wartościowych blogów przestało istnieć lub uciekli na Instagram. 


Cieszę się, że miałam okazję być na wielu spotkaniach blogerskich, dzięki czemu poznałam mnóstwo fantastycznych osób. Jak będzie możliwość, chętnie poznam jeszcze więcej.


Dzięki blogowaniu dużo się nauczyłam, zdobyłam dodatkową wiedzę, kolejny zawód, miałam okazję poznać wspaniałe kosmetyki, korzystać ze świetnych zabiegów, przetestować inne fajne rzeczy. Poznałam tu wiele pomocnych osób, czego nigdy nie zapomnę, nawiązałam miłe znajomości, co naprawdę ma dla mnie ogromną wartość. 

Blog mój przechodził kilka wspaniałych metamorfoz dzięki Karolinie, której blog  oraz prace zawsze będę polecać. Bez Ciebie Karolinko mój blog tak bardzo nie cieszyłby oczu, nie byłoby też tak łatwo oraz przejrzyście z niego korzystać. 

Może nie publikuję postów tak często jak to robiłam kiedyś, staram się jednak robić to regularnie, bo dlaczego miałabym tego nie robić tak często jak mi się podoba. Mimo to, że lubię Instagram, nie chcę się ograniczać tylko do niego, natomiast strony na FB nawet nie biorę pod uwagę,  od kiedy zaczał nam skracać zasiegi.  Wolę minimalizować swoje wydatki niż dokładać nowe. 

Nie robiłam z tej rocznicy wielkiego święta, bo jest ona tak samo ważna jak każda inna, kiedy cieszę się, że jesteście ze mną. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej i że mój blog nadal będzie się rozwijał przynajmniej tak jak dotychczas. Póki co, nie mam zamiaru rezygnować, ani tym bardziej uciekać dokądkolwiek. 

Jeśli masz ochotę, możesz wesprzeć mój blog stawiając kawę. 🙂


https://buycoffee.to/wblaskumarzen.pl


Jeszcze raz dziękuję i chętnie zapraszam! ❤️

Komentarze

 1. Piękna rocznica! tylko najbardziej wytrwałe blogerki przetrwały.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wspaniałej rocznicy i życzę jeszcze wielu kolejnych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uffff... a już sie bałam zmian, dobrze! Dekada to ładny staż, wszystkiego cudnego i jeszcze więcej radości z blogowania!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję 10 lat w blogosferze :) Niesamowite, że to już tyle czasu :)

  U mnie w tym roku będzie 6 lat :)

  Wszystkiego dobrego! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje, jeden z niewielu blogów, z takim stażem, które kojarzę z dawnych lat ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i życzę kolejnych lat w blogosgerze <3 Wychodzi na to, że w tym samym roku zaczęłyśmy blogować :) Nie wiem kiedy ten czas zleciał... I właśnie szkoda, że tyle fajnych osób zniknęło z blogosfery.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydaje mi się, że w tym roku i u mnie będzie 10 lat na wakacjach! WOW :D Liczba robi wrażenie, także gratuluję Tobie i sobie w sumie też :P
  Tylko szkoda, że właśnie tyle osób znika z blogosfery...

  OdpowiedzUsuń
 8. A już myślałam, że zamierzasz zrezygnować z bloga. Szkoda byłoby ...

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego na kolejne lata!

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje za wytrwałość Dorotka!
  Wielu jeszcze blogowych lat Ci życzę!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Serdecznie Ci gratuluję dziesiątej rocznicy blogowania, dekada to spory kawał czasu, możesz być z siebie dumna. Staż mamy podobny, podobnie też jak Ty ubolewam nad tym, że sporo ciekawych blogów przestało istnieć. Cieszy mnie jednak to, że są takie, które nie dają się upływowi czasu ani modzie na inne źródła publikacji.
  Życzę Ci niegasnących inspiracji do tworzenia nowych treści i gratuluję raz jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
 12. Serdecznie Ci gratuluje, lubię do Ciebie zaglądać i powodzenia dalej <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratulację, wszystkiego najlepszego, dalszego owocnego blogowania, u mnie minęło 9 i sama nie wiem, kiedy????

  OdpowiedzUsuń
 14. Dorotko, cieszę się , że jesteś:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Kawał czasu i ogrom pracy włożony w blog, pasja w życiu jest ważna. Gratuluję okrągłej rocznicy! Z chęcią zaglądam i szukam inspiracji oraz podpowiedzi co ciekawego można kupić i wypróbować. Pozdrawiam serdecznie Ola

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE NIEOPŁACONE LINKI, LINKI DO ADRESÓW BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim nieopłacony link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.
☆ Zanim napiszesz komentarz, poświęć chwilę i przeczytaj cały post. Chyba, że lubisz się kompromitować.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.