Dzień Ojca coraz bliżej, namalujmy mu swoje wspomnienia


         Lubię fotografować przyjemne chwile, które później chętnie oglądam na zdjęciach. Niestety, ale ekran elektronicznego urządzenia to  nie to co papier. Od długiego oglądania ekranu monitora można nabawić się jedynie migreny. Rozmowa przez klikanie nie zastąpi mi ludzkich relacji, a zdjęcia mogą pójść w kosmos po jednym kliknięciu czy awarii systemu. Można je jednak zmaterializować, zrobić z nich coś fajnego, na przykład fotoksiążkę. Swoją fotoksiążkę ze zdjęciami dzieci i wnuków skomponowałam przy pomocy Printu, która oferuje swoje usługi w szerokim zakresie nie tylko pod względem ilości szablonów, ale też wielkości zdjęć. Zrobiłam sobie prezent z okazji Dnia Matki ze zdjęć, które zrobiłam wcześniej, ale także tych, które znalazły się u mnie z aparatów córek. 

Według mnie to dużo lepsza opcja niż na przykład album ze zdjęciami, których wywołanie wcale nie jest tanie, z którego mogą poginąć zdjęcia. Kiedy pokazałam swoją fotoksiążkę byłemu mężowi, był zachwycony i poprosił o taką samą. Myślę więc, że to byłby znakomity prezent na Dzień Ojca. 
Chociaż nie mogłam się z początku zabrać do tworzenia tej książki, to skomponowanie jej wbrew pozorom nie było trudne. Najpierw wybierasz format książki, rodzaj papieru, następnie wgrywasz zdjęcia. Źródłem zdjęć może być dysk komputera, może być również nasz profil z portalu społecznościowego. Wybierasz układ zdjęć, kolor strony, możesz też dodać własny tekst. 
Nie ma lepszej przyjemności niż zrobić prezent dla taty od serca, wykonanego prawie że własnoręcznie, według własnego pomysłu. 


Moja fotoksiążka jest w eleganckiej twardej oprawie i wydrukowana na wysokiej jakości papierze. Większość zdjęć była robiona smartfonem, dlatego może nie są aż tak wysokiej jakości, ale Wasze mogą być jeszcze piękniejsze. 


Obietnice oraz uczucia fajnie jest wyrazić na papierze, swoje wspomnienia również...Fotoksiążka przyszła do mnie bardzo szybko od czasu, kiedy ją zamówiłam. Trzeba dać jednak czas na jej wydrukowanie, ale to naprawdę nie trwa długo. Dotarła do mnie dostarczona przez kuriera zapakowana w elegancki karton oraz folię. 


Gdybyście chcieli stworzyć taki prezent dla Taty czy innej bliskiej osoby, mam dla Was niespodziankę! Firma Printu przygotowała dla moich czytelników zniżkę  - 47%, którą odlicza się od całości zamówienia pomijając koszty wysyłki. 

Kod rabatowy uprawniający do -47% zniżki można wygenerować TU, a następnie wpisać go należy w odpowiednie miejsce, kiedy zamówienie będzie już w koszyku. Link do wygenerowania kodu jest bezterminowy, ale kiedy już kod będzie pobrany, będzie ważny tylko 14 dni.

Ja na taki prezent zawsze jestem chętna. Tata moich córek również wyraził pełen entuzjazm. Jestem pewna, że i Wasz Tata czy inna bliska osoba ucieszy się z takiego prezentu. A Wam jak się podoba taki pomysł?

Miłego poniedziałku! :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.