Wiosenna odmiana na moim smartfonie


         Z wiosną przebieramy się w nowe ubrania, warto też sprawić coś nowego na nasz telefon. Kilka dni temu od Etuo przywędrował do mnie we wiosennych kolorach komplet nowych ubranek i na mój telefon. Kiedy wybierałam, miałam ciężki orzech do zgryzienia, bo co jedno, to ładniejsze. 

Paczuszka przyszła ekspresowo, do tego pięknie zapakowana. Etui są dokładnie takie same, które zamówiłam na stronie.


Oba są doskonale dopasowane do mojego modelu telefonu, a wszystkie otwory na przyciski, także na kabelki znajdują się we właściwych miejscach, Nie ma problemu z jego włączaniem, wyłączaniem czy podłączeniem pod ładowarkę.


Etui wykonane są z odpornego materiału TPU, pokryte wytrzymałym na przetarcia czy zadrapania nadrukiem, który można wybrać spośród wielu kolekcji, lub zaprojektować sobie samemu. Etui nie tylko chroni telefon przed mechanicznymi uszkodzeniami, ale też amortyzuje go przed upadkiem, co zdążyłam sprawdzić u siebie. Case na telefon można je kupić na stronie etuo.pl, gdzie dostępne są na dowolnie wybrany model, również  w wielu ciekawych wzorach w cenie 29 zł.  Znajdziecie tam również nie tyko bogatą kolekcję etui, ale także ładowarki, kable, adaptery, karty pamięci oraz inne przydatne akcesoria.


Dla moich czytelników znajdzie się również bezterminowy kod rabatowy -10%, pod którym kupicie z tą zniżką etui, szkła oraz folie. Wystarczy tylko wpisać w odpowiednie pole treść kodu - blogznizka. Serdecznie polecam! 


Zmieniliście na wiosnę wygląd swojego telefonu? 

Pozdrawiam serdecznie! :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.