Medycyna stylu życia


          Wszyscy wiemy, że naszą najcenniejszą wartością jest zdrowie. Jak bardzo jest ono dla nas cenne, często nie spostrzegamy  w codziennym życiu, spostrzegamy to dopiero wtedy, kiedy go tracimy. Wtedy pozostaje długie leczenie i częste oczekiwania w  kolejkach do specjalistów. Zdrowie to największe bogactwo naszego życia i warto mieć je na uwadze cały czas, a nie tylko w chwilach nagłych. 

W ciągu ostatnich lat powstała najnowsza gałąź medycyny - Medycyna Stylu Życia. Dzięki rozwojowi nauki – immunologii, genetyki, nutrigenetyki, nutrigenomiki, medycyny komórkowej i wielu innych obszarów fizyki, medycyny i biologii, zespół vimed.pl odkrył jedną z największych tajemnic życia. Dzięki temu, że znane są przyczyny chorób cywilizacyjnych, można spowolnić proces starzenia, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie pacjentom znakomitej formy przez całe życie, jeżeli tylko zaczną terapię odpowiednio wcześnie. Możliwe to jest dzięki likwidowaniu przyczyny chorób, przez co dąży się do całkowitego ich wyleczenia, połączonego z cofnięciem zmian chorobowych a tam gdzie to niemożliwe, do powstrzymania rozwoju choroby.


Wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki, założyciele CM Vimed zintegrowali bogate tradycje medycyny z najnowszymi narzędziami diagnostycznymi (badania nietolerancji pokarmowych, badania genetyczne) i terapeutycznymi, by wprowadzić medycynę w nowy wymiar. Warto wspomnieć, że badania diagnostyczne wykonywane są tu przy zastosowaniu najwyższych światowych standardów. Zatrudnia się tam najlepszych dietetyków klinicznych oraz lekarzy posiadających unikalną wiedzę i doświadczenie, a także holistyczne podejście do problemów. Dzięki temu przy pomocy diagnostów, lekarzy, dietetyków klinicznych, fizjoterapeutów,  została opracowana i zastosowana u dziesiątek tysięcy pacjentów, unikalna metodologia leczenia i profilaktyki chorób przewlekłych - cywilizacyjnych. Metodologia ta oparta na personalizacji podejścia, czyli indywidualizacji postępowania dla każdego pacjenta, została nazwana Terapią Fenotypową.


Terapia Fenotypowa – to złożony proces, w którym pod opieką zespołu specjalistów wprowadzamy w swoim życiu zmiany, które prowadzą do samouzdrowienia. Ta metoda prowadzi nie tylko do pozbycia się wielu problemów zdrowotnych, ale też regeneruje, odmładza organizm i przedłuża życie w zdrowiu o wiele lat. W ciągu 100 dni jest możliwość zaprogramowania się na długie, zdrowe i szczęśliwe życie. Po trzech latach nasze komórki po takiej terapii zostają zregenerowane, odmłodzone, zostają zastąpione komórkami nowymi gotowymi sprostać nowym wyzwaniom, co pozwoli zachować urodę, sprawność i młodość, aby każdy mógł cieszyć się życiem bez martwienia się o zdrowie przez wiele lat, dzięki stosowaniu całkowicie naturalnych metod profilaktyki i leczenia chorób przewlekłych (cywilizacyjnych), w tym głównie leczenia żywieniowego i zabiegowego, w celu wzmacniania naturalnych sił obronnych organizmu i uruchomienia mechanizmu samoleczenia.

Wszyscy wiemy,  że lepiej zapobiegać niż leczyć. Nie wszyscy się stosujemy do tego. Taka terapia ma szansę to zmienić. Co o tym myślicie? 

Wpis został opublikowany we współpracy z Vimed.pl

Pozdrawiam serdecznie! :)

*Wpis sponsorowany 

Komentarze

 1. W sumie o niej nie slyszalam, ale zgadzam sie jak najbardziej z jej teoria :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Medycyna Stylu życia, Terapia Fenotypowa.. brzmi niezwykle chwytliwie :D Ale ogólną ideologię jak najbardziej uważam za sensowną :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi fajnie, ale ciekawa jestem, jak to wygląda w praktyce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm tym razem nie moje tematy ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię takie tematy ;) fajne założenie, ale nie do końca możliwe. A po za tym bawiąc się genotypem można przez przypadek zrobić coś bardzo złego

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak zwał tak zwał, z założeniem zgadzam się w całości.Sama jestem żywym przykładem tego jak bardzo sposób życia wpływa na nasze zdrowie. Piszę o tym ile mogę.
  Całuski

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE NIEOPŁACONE LINKI, LINKI DO ADRESÓW BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim nieopłacony link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.
☆ Zanim napiszesz komentarz, poświęć chwilę i przeczytaj cały post. Chyba, że lubisz się kompromitować.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.