Tajemnicza paczka i wzór do naśladowaniaPo powrocie z Wrocławia czekała na mnie u sąsiada paczka. Widziałam, że niektóre z Was też ją otrzymały. Jesteście ciekawe co w niej mam i o co w ty wszystkim chodzi? Zapraszam zatem do dalszej części postu :)

"Czy wzór na paznokciu może ratować życie? Zaraz, chwila... wzór? Na paznokciu?

Dokładnie w tym momencie ktoś na świecie słyszy diagnozę: rak krwi. Zanim skończysz czytać poniższy tekst, rak zaatakuje dwukrotnie. "


No to już wiecie. Otrzymałam ta paczkę aby wspomóc ta szlachetną akcję a moje zadanie już jest proste. Wystarczy, że według dołączonej instrukcji namaluję na paznokciu poniższy wzór. Jest to wzór do naśladowania w pewnej szlachetnej akcji.


Ten nietypowy sposób popularyzacji symbolu walki z rakiem krwi, ma zwiększyć ogólną świadomość zachorowalności i dawstwa szpiku, a przede wszystkim zachęcić społeczeństwo do rejestracji w bazie dawców Fundacji DKMS PolskaKażda rejestracja to szansa dla chorych na odnalezienie bliźniaka genetycznego – dawcy komórek macierzystych krwi lub szpiku. 


Oddać swojego szpiku, ani krwi, ani żadnej komórki swojego ciała już nie będę mogła. Niedawno przeszłam wirusowe zapalenie wątroby typu C, to taki cichy zabójca, ale o tym napiszę kiedy indziej. Z tej groźnej choroby zostałam wyleczona, ale przeciwciała zostają do końca życia. Dziś cieszę się, że mogę pomóc chociaż tak. :) Pamiętam, ze w trakcie leczenia moja morfologia wyglądała bardzo podobnie, przez co ciągle obniżano mi dawki lekuMożecie wyobrazić sobie moje tamtejsze samopoczucie, tym bardziej cieszę się, że mogę pomóc chociaz w taki sposób.

Do sześciu kolorowych lakierów została dołączona ulotka z instrukcją, szklany pilniczek oraz pędzelek do malowania wzorków. Będę musiała "potrenować" malowanie tego wzorku na paznokciach. Tez dostałyście taką paczkę? Jak Wam idzie malowanie wzorku? :)


Miłego tygodnia :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.