21 maja 2015

Pierwsze Spotkanie Blogerek w Lesznie

 


    W minioną sobotę 16.05.2015, miałam okazję pojechać na kolejne spotkanie blogerek i poznać kolejne fantastyczne dziewczyny. Tym razem było to "Pierwsze Spotkanie Blogerek w Lesznie". Kolejny raz powiadam Wam, że ja uwielbiam takie spotkania i mogę poznawać tą całą blogosferę na okrągło. Zapraszam na krotką fotorelację ze spotkania w Lesznie.  


Spotkanie odbyło się w restauracyjnym ogródku o smakowitej nazwie Bułka z masłem, w samym rynku tego urokliwego miasta, zorganizowała je Małgosia z bloga mojeheryy.blogspot.com. Małgosię  miałam okazje poznać już w lutym, na warsztatach makijażowych w Douglasie. Jestem pełna podziwu dla  Małgosi i jej energii. Jej nieustający uśmiech i pogoda ducha,  oraz atmosfera spotkania zasługuje na ogromny szacun.Ta urocza dziewczyna z pięknym uśmiechem i z aparatem w dłoniach, to nasza fotograf 


Spotkanie przebiegało w przyjemnej atmosferze pełnej śmiechu, rozmów i ploteczek... 


Każda z nas zamówiła sobie jakiś pyszny sok i coś na przekąskę. 


 

Ja byłam aż tak zachłanna, że potrzebowałam druga słomkę :D


Dania były bardzo pyszne, a na świeżym powietrzu apetyt dopisywał nie tylko blogerkom. Tak sobie smacznie się posilając, nie zauważyłyśmy, kiedy się do nas dołączył  kolega. :)Były tez upominki od sponsorów...
No i losowanie też było,  losowała po kolei każda z nas...Czas w tej atmosferze uciekał jednak bardzo szybko i trzeba było się pożegnać. Na koniec spotkania pozwoliłyśmy sobie zrobić jeszcze wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

W spotkaniu oprócz  mnie, wzięły udział następujące blogerki:Dziękuję Małgosi i dziewczynom za tak wspaniale spotkanie, no i sponsorom za upominki, o ktorych napiszę już w następnym poście. Teraz uciekam  pakować się w podroż na na drugi koniec Polski, żeby poznać kolejne fajne towarzystwo. Trzymajcie za mnie kciuki,  żebym dojechała szczesliwie i na czas. Buziaki! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz mój blog. Będzie mi również miło, jeśli pozostawisz swój komentarz. Zastrzegam sobie jednak prawo do usuwania komentarzy ze spamem, zawierające linki, komentarzy obraźliwych, oraz nie mającego związku z treścią wpisu.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA