Pierwsze Spotkanie Blogerek w Lesznie

 


    W minioną sobotę 16.05.2015, miałam okazję pojechać na kolejne spotkanie blogerek i poznać kolejne fantastyczne dziewczyny. Tym razem było to "Pierwsze Spotkanie Blogerek w Lesznie". Kolejny raz powiadam Wam, że ja uwielbiam takie spotkania i mogę poznawać tą całą blogosferę na okrągło. Zapraszam na krotką fotorelację ze spotkania w Lesznie.  


Spotkanie odbyło się w restauracyjnym ogródku o smakowitej nazwie Bułka z masłem, w samym rynku tego urokliwego miasta, zorganizowała je Małgosia z bloga mojeheryy.blogspot.com. Małgosię  miałam okazje poznać już w lutym, na warsztatach makijażowych w Douglasie. Jestem pełna podziwu dla  Małgosi i jej energii. Jej nieustający uśmiech i pogoda ducha,  oraz atmosfera spotkania zasługuje na ogromny szacun.Ta urocza dziewczyna z pięknym uśmiechem i z aparatem w dłoniach, to nasza fotograf 


Spotkanie przebiegało w przyjemnej atmosferze pełnej śmiechu, rozmów i ploteczek... 


Każda z nas zamówiła sobie jakiś pyszny sok i coś na przekąskę. 


 

Ja byłam aż tak zachłanna, że potrzebowałam druga słomkę :D


Dania były bardzo pyszne, a na świeżym powietrzu apetyt dopisywał nie tylko blogerkom. Tak sobie smacznie się posilając, nie zauważyłyśmy, kiedy się do nas dołączył  kolega. :)Były tez upominki od sponsorów...
No i losowanie też było,  losowała po kolei każda z nas...Czas w tej atmosferze uciekał jednak bardzo szybko i trzeba było się pożegnać. Na koniec spotkania pozwoliłyśmy sobie zrobić jeszcze wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

W spotkaniu oprócz  mnie, wzięły udział następujące blogerki:Dziękuję Małgosi i dziewczynom za tak wspaniale spotkanie, no i sponsorom za upominki, o ktorych napiszę już w następnym poście. Teraz uciekam  pakować się w podroż na na drugi koniec Polski, żeby poznać kolejne fajne towarzystwo. Trzymajcie za mnie kciuki,  żebym dojechała szczesliwie i na czas. Buziaki! :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.