8 maja 2015

#Siedem szminek w siedem dni - Dzień trzeci.    Kolejny dzień w kolejnej pomadce. Dzisiejszy post jest już zaplanowany z okazji mojej misji: "W pogoni za wnuczką". Tak, tym razem we Wrocławiu z Nikolką, a w pogoni, bo Nikolka już zasuwa po podłodzna czterech jak młody terier. No to zapraszam. :)

Tag zgapiony jest od Gosi z bloga Esy, Floresy, Fantasmagorie.

Przypomnę jeszcze zasady Tagu #siedemszminekwsiedemdni:

1. Pokazać siedem szminek w siedem dni :) 
2. Podlinkować do bloga Autorki tagu
3. Wstawić baner 
4. Zaprosić chętnych do zabawy

Kolejna pomadka to dawno już zdenkowana poczciwina: Rouge Pur Couture Golden Lustre, YSL z którą tak trudno mi się rozstać.  Odcień jest dawno starty z opakowania, ale to piękny intensywny róż idealny na sezon wiosenno-letni


Recenzja jest tu, ale z góry ostrzegam przed tragiczną jakością zdjęć pochodzących ze starej komórki. To były jeszcze moje nędzne początki szalonej improwizacji wiosny 2014.


Rouge Pur Couture Golden Lustre, YSL to pomadka elegancka, trwała i oporna na jedzonko ale nie tłuste. Mimo utraty blasku zostaje jeszcze kolor, który schodzi równomiernie z ust i nie wędruje tam, gdzie nie powinien. Nie warzy się i nie wysusza ust. Pięknie pachnie i tak samo smakuje. :)

Jak Wam się podoba pomadka i efekt? Pozdrawiam serdecznie. :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz mój blog. Będzie mi również miło, jeśli pozostawisz swój komentarz. Zastrzegam sobie jednak prawo do usuwania komentarzy ze spamem, zawierające linki, komentarzy obraźliwych, oraz nie mającego związku z treścią wpisu.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA