Mikołajkowe Spotkanie Blogerek w Poznaniu    W sobotę 5.12.2015 miałam przyjemność znaleźć się na Mikołajkowym Spotkaniu Blogerek w Poznaniu, które zorganizowały Natalia i Malwina. Bez przygód się oczywiście nie obyło, bo zaspałam na pierwszy pociąg z Leszna do Poznania i na spotkanie dotarłam, ale godzinę spóźniona. Poznań pamiętam jeszcze z lat szpitalno - studenckich, dlatego nie miałam problemu z dotarciem na miejsce, czyli do Ptasiego Radia.
Było słonecznie, więc bez błądzenia i pytania o drogę dotarłam na swoich rodzonych autonogach do klimatycznej restauracji o bardzo ciekawym wnętrzu...


Ptasie Radio to bardzo urokliwe miejsce, gdzie można miło pogadać pod daszkiem ptasiej klatki i pooglądać wspaniałe dekoracje. Menu mnie tak pochłonęło, że przez chwilę zapomniałam o całym świecie, nagle zapragnęłam wszystkiego! :)
 
 Jako czekoladoholiczka, zamówiłam sobie przepyszną, gorącą czekoladę z plasterkami pomarańczy.
Niestety, przedświąteczne wydatki zmuszają do oszczędzania. :)


Spóźniona, nie zdążyłam na prezentację pani ze sklepu internetowego Mazidła, ale pani  Lidia, jak rozpoznaję, była również na spotkaniu w Głogowie rok temu, dlatego mam nadzieję, że nie straciłam aż tak wiele. Szkoda jednak, że nie miałam okazji drugi raz się z panią Lidią spotkać.. :)


Mimo to, że się spóźniłam  na spotkanie, upominki ze sklepu Mazidła otrzymałam, z czego się bardzo cieszę. Są to naturalne produkty, które pozwalają na łączenie się na wszelakie sposoby, zależnie od potrzeb skóry...


Za to już na schodach spotkałam panią Roksanę, poznaną już wcześniej w Ostrowie. Ach ta moja pamięć do twarzy! Pani Roksana zaprezentowała nam kosmetyki marki Plus dla skóry, od której już testowałam balsam do ciała. Reszta trafiła do moich potomnych, którzy również są zadowoleni. Kosmetyki tej marki są dostosowane do potrzeb skóry dziecięcej, także trądzikowej, odwodnionej, dojrzałej, no i również dla skóry męskiej.


Tym razem wraz z Natalią mogłyśmy wybrać dla siebie produkty, dostosowane do naszych, czy bliskich potrzeb.
Są to antyalergiczne dermokosmetyki w dobrej cenie, dostępne w lokalnych aptekach.  

  
Spotkanie przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze.
Nie obyło się bez śmiechów, ploteczek no i wspólnych zdjęć.  

 Było też kilka zdjęć grupowych... i bardzo dużo prezentów od sponsorów...


 Nasze organizatorki były wspaniałymi Mikołajkami, nie pozwoliły nam odejść bez mnóstwa toreb.
Było też losowanie prezentów, które jeszcze zostały, dlatego niektóre będą się u mnie powtarzać,
ale o nich napiszę w osobnym poście.Wybaczcie mój trupi wygląd, nie dość, że niewyspana to jeszcze spóźniona...


Czas jednak leciał jednak nieubłaganie i trzeba było wyruszyć do domu. Niełatwo było się zabrać. Mi się fuksło, Agnieszka mnie zabrała samochodem prawie pod sam dom. Jeszcze raz bardzo dziękuję! :**
Na koniec chciałabym bardzo podziękować naszym organizatorkom, NataliiMalwinie za świetną organizację spotkania, wszystkim dziewczynom za przemiłe towarzystwo, za pogawędki, za udostępnienie zdjęć, obsłudze restauracji za udostępnienie miejsca na nasze spotkanie oraz za miłą obsługę, a naszym sponsorom za prezentację swoich produktów, oraz bogactwo upominków. :)

W spotkaniu oprócz mnie wzięły udział:

Natalia
Malwina
Pozdrawiam! :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.