Odzyskaj spokój o swoją fryzurę z CHI Helmet Head Spray


      O tej porze roku zachować wystylizowaną fryzurę to prawdziwe wyzwanie. Przyznam, że po wielu próbach poddałam się, bo nie dawałam rady, bo miałam dość pracochłonnego układania włosów, po to żeby się za chwilę nią pożegnać. No i w ten sposób dostawałam reprymendę, że nie rozpuszczam swoich włosów, a że tak mi ładnie we włosach rozpuszczonych, ułożonych, ale nie, lenistwo i zniechęcenie brało górę. Miałam kilka lakierów, różnych marek ale gdzie tam... Nie chciało mi się, bo nie. Bo wiedziałam, co za chwilę będzie kiedy wyjdę z domu.
Na spotkaniu blogerek w Bosco Design z upominkami otrzymałam całą torbę upominków, a w niej dumnie na mnie patrzyła spora butelka lakieru, który miał ujarzmić moją fryzurę. Jest to lakier CHI Helmet Head Spray, marki Farouk, o którym mam zamiar opowiedzieć... 

CHI Helmet Head Lakier, jest to bardzo silny, szybkoschnący lakier, który zwiększa objętość włosów, nadaje im zdrowy wygląd, połysk oraz co najważniejsze, to cały dzień trzyma w ryzach naszą fryzurę.Pojemnik jest dość duży (330ml/284g) i nie zmieści się do małej torebki, ale nie ma takiej potrzeby bo włosy są ujarzmione. Mało, że są ujarzmione, to mają piękny zapach i wcale nie są posklejane, nie zaznałam tu efektu "chełmu" na głowie. Fryzura wygląda bardzo naturalnie.  Producent obiecuje również, że Helmet Head jest jednym z najlepszych produktów do specjalnych zadań, jaką jest trwała stylizacja i pełna nad nią kontrola. Nie przeczę, bo jako jedyny sprawił, że wróciłam z długiego wyjścia na zakupy w okropną pogodę z taką samą fryzurą z jaką wyszłam.


Sposób użycia: W jaki sposób się rozpyla lakier na włosy, na pewno każdy wie. Musi być zachowana odległość - 25 do 30cm


Lakieru nie używam codziennie, nie chce mi się też codziennie kręcić włosów, nie zawsze mam na to czas. Do swoich włosów używam tylko szampon, odżywki no i do stylizacji tylko tego lakieru. Ale jak mam czas i chęć pobawienia się w ułożenie włosów, nie muszę się martwić. Jestem miło zaskoczona efektem tego lakieru.

CHI Helmet Head Spray to produkt profesjonalny, którego cena w zależności od sklepu wynosi - około 30-40zł. Według mnie jest wart każdej złotówki.

Produkt ten dostępny jest w salonach, czy w sklepach fryzjerskich. Na stronie sklepu Bosco Design jest obecnie niedostępny, ale warto tam zaglądać, często mają atrakcyjne promocje. Polecam! :)

Niedługo znów święta, Sylwester, imprezy rodzinne i nie tylko rodzinne, warto na niego zwrócić uwagę. Polecam! :)

zdjęcie wykonane po długim spacerze przy paskudnej pogodzie
Miłego weekendu! :)
  

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.