Odżywianie i regeneracja włosów w Salonie Urody Beata Trawińska


    Piękne włosy są marzeniem każdej z nas. Nie wiem czy pamiętacie, że niedawno zostawiłam swojego "yorka" w pewnym salonie fryzjerskim w swoim mieście. Był to dość spory zwój włosów złożony ze sporej ilości dredów. Moje wtedy bardzo długie włosy kołtuniły się na każdym kroku, dlatego postanowiłam je skrócić. Jak miło było w krótkim czasie po tym otrzymać zaproszenie na odbudowujący zabieg w Salonie Urody Beata Trawińska we Wrocławiu. Nie trzeba było mnie namawiać, przeszkodą była tylko grypa, którą postawiłam sobie za cel ekspresowo wyleczyć. Nie było łatwo. Kiedy wyszłam już z gabinetu wymasowana na początek gorącymi kamieniami, o czym pisałam we wczorajszej relacji, w mega eleganckim salonie czekała już na mnie pani fryzjerka...Po skróceniu mojej przydługiej czupryny dwa tygodnie wcześniej, mimo że włosy są łatwiejsze w pielęgnacji, to jednak problemy z ich kołtunieniem potrafią się przypomnieć. Tak wyglądały moje włosy przed zabiegiem po umyciu wieczór wcześniej. 

zdjęcia salonu fryzjerskiego pochodzą ze strony Fb Salonu.

Na początek moje włosy poddane były oczyszczającej kąpieli przy pomocy szamponu tymiankowego OWAY. Mycie moich włosów było niesamowicie przyjemne dzięki fachowemu masażowi skóry głowy i masującemu fotelowi. Mało, że byłam masowana, to moja głowa odczuwała bardzo przyjemny i odświeżający chłód. Po tym zabiegu, moja głowa dodatkowo poddana była peelingowi. Kolejny, niesamowity masaż i kolejne uczucie głębokiego odświeżenia. Wyraźnie można było odczuć jak moja skóra głowy oddycha. Po wykonaniu peelingu mojej skóry głowy i opłukaniu włosów na zostały one poddane nawilżaniu, także odbudowie przy użyciu masek ekologicznej marki OWAY. Kosmetyki do włosów tej marki nie zawierają zbędnych i niszczących włosów składników. 


Po nałożeniu odżywczej maski, moje włosy poddane  były działaniu specjalnej sauny do włosów, której zadaniem było rozchylenie łusek włosa, tak aby składniki odżywcze dotarły do każdej części włosa celem ich odbudowy, regeneracji i nawilżenia. 

W trakcie zabiegu odżywiania włosów, jak też później przy stylizacji usłyszałam mnóstwo cennych uwag dotyczących pielęgnacji włosów. Przy okazji można się dowiedzieć jakich błędów nie wykonywać, co nasze włosy lubią, a co jest dla nich niewskazane. 


Po zakończonym zabiegu regeneracyjnym, moje włosy zostały wysuszone, poddane stylizacji na okrągłej szczotce i utrwalone lakierem do włosów. Fryzura trzymała się do kolejnego mycia, które uskuteczniłam dopiero 3 dni później. Włosy i fryzura cały czas wyglądały świeżo, nie było oklapnięcia i cały czas zbierałam mnóstwo komplementów. Włosy są w widoczny sposób odżywione, błyszczące i znacznie lepiej się układają. Zniknął też problem puszenia oraz plątania włosów. Cały zabieg trwał 2 godziny, był bardzo przyjemny i relaksujący. 

Cena takiego zabiegu wynosi 150zł. Uważam, że nasze włosy są warte takiego dopieszczenia, a my miłych chwil relaksu. Nasze włosy za to się odwdzięczą pięknym połyskiem i zdrowym wyglądem.

Salon Urody Beata Trawińska oferuje mnóstwo atrakcyjnych promocji. Wystarczy polubić ich stronę Fb i będziecie zawsze na bieżąco. 


Bardzo dziękuję i gorąco polecam!

urodatrawinska.pl

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.