Moja pielęgnacja włosów, aktualizacja.


           W końcu przyszła długo wyczekiwana zima. Trochę jej się pomyliło, ale niech jej będzie. Lepiej późno, niż wcale. Nie wiem czy się cieszycie, ale dzieciaki bardzo się cieszą. Żal mi tylko, że moje wnuki są tak daleko. Ale nic straconego. Poślizg zaliczony i to na niedługiej trasie, bo w drodze do najbliższego sklepu (gleba na szczęście jeszcze nie). Nie, nie byłam na szpilkach, ale prawie w walonkach. Ale jak tu przejść, choćby bez małego poślizgu. 

Ale miało być o włosach. Na moje nieszczęście skończył mi się zapas szamponów i trzeba było iść do Rossmana. Na moje szczęście czy nieszczęście mam go prawie pod nosem, i chcę czy nie, zawsze jakieś licho mnie pokusi, żeby wychodząc z piekarni wdepnąć akurat tam. Na pewno domyślacie się , że trafiłam na promocję 2 + 2. Na pewno wiecie, co to za promocja, nie będę się już powtarzać i zanudzać nikogo. Po prostu zaopatrzyłam się w to, co długowłosej niewieście najbardziej na świecie potrzebne. A miałam kupić tylko płatki kosmetyczne, papier jakiś tam i coś jeszcze. Ale gdzie tam, chcesz czy nie, i tak trafisz na te półki. 


Jakoś tak może nie do pary, ale do pary nie miało być. Chciałam po prostu wypróbować produkty L'biotica Biovax i o nic więcej mi nie chodziło. Liczy się przyjazny mojemu skalpowi skład, i to że nie będę się drapać po głowie. Te kolorowe coś to nie są naboje z olejem do głowy, ale papiloty. Takich jeszcze nie widziałam, ale się sprawdzają. 


Najpierw rzucił mi się w oczy Oczyszczający szampon micelarny z aktywnym węglem i Acai Amazońskim dla moich zdechłych włosów. Maski w komplecie już nie było, ale wybrałam dwie inne. 


Wygładzić je ma Intensywnie regenerująca maseczka Argan & Złoto 24 k. Jako złotomaniaczka, nie było innej opcji, musiałam trafić na tą maskę. Musiałam też trafić na Złote Algi & Kawior o działaniu nawilżającym. 


Wcześniej jeszcze trafiłam na Szampon intensywnie regenerujący Opuntia Oil & Mango. Oba szampony stosuję na zmianę. Ten pięknie pachnie i dodaje blasku, natomiast Szampon oczyszczający bardzo dobrze zmywa olej. 


I to by było na tyle z włosowych nowości, włosy rosną sobie dalej. Po listopadowym ubytku prawie nie ma śladu. Już więcej tego błędu nie zrobię. Za to chcąc nie chcąc, nie zauważyłam kiedy mi te włosy odrosły. Rosną naprawdę intensywnie, a ja nie mogę dojść do fryzjera, żeby je kawałek podciąć. Urosła mi też grzywa, trzeba będzie z nią coś zrobić. Na razie żyje skubana swoim życiem i za nic nie chce mnie słuchać.


Co myślicie o tych kosmetykach? Zaopatrzyliście się w coś w czasie promocji? 

Miłej niedzieli! :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.