Nail Tek Formuła III Protection Plus, Odżywka do paznokci kruchych i łamliwych


      Laptop oddany do serwisu, liczę, że początkowa sugerowana cena za usługę  nie ulegnie zmianie, i od jutra znów będę mogła już normalnie pisać, ewentualnie zostaje mi wymiana klawiatury w obecnym. laptopie. Na przekór złośliwości losu postanowiłam nie poddawać się i napisać o odżywce do paznokci, którą kupiłam miesiąc temu. Pisałam już wiele razy, że moje paznokcie są  niezwykle trudne w pielęgnacji, łamliwe i lubią się rozwarstwiać. Ostatnio znów mam problemy z tarczycą, tsh przekroczone trzykrotnie, i jak tu utrzymać zdrowe, ładne paznokcie, nie wspominając o reszcie... Po telefonicznej konsultacji z moją endokrynolog stosuję zwiększoną dawkę leku, a na paznokcie kupiłam w Hebe odżwkę Nail Tek Formuła III Protection Plus. Pierwsze efekty już są widoczne, dziś je mam zamiar opisać. Zapraszam.

Opakowanie, czyli buteleczkę o pojemności  15ml oraz kartonik zostawię w spokoju. Znajdziemy       tam wszystkie przydatne informacje oraz skład odżywki.

                                                  
Nail Tek Formuła III Protection Plus to według producenta najmocniejsza na rynku odżywka przeznaczona do paznokci twardych, suchych lub wyjątkowo kruchych. Jest to odżywka hipoalergiczna, rekomendowana kobietom, które doświadczyły reakcji alergicznych lub są wrażliwe na inne preparaty do paznokci. Poleca się ją szczególnie klientkom starszym, u których stopień nawilżenia i odżywienia paznokci jest niedostateczny.

Zawarta w  odżywce Formuła III, Protection Plus ma przywrócić elastyczność płytki paznokciowej, odżywić ją i nawilżyć ją, także ich młodzieńczy wygląd i zdrowie. Odżywkę wyposażoną w Formułę III zaleca się stosować w przypadku początkowej fazy rekonwalescencji zniszczonych paznokci. Odżywka również doskonale się sprawdza przy pielęgnacji paznokci u stóp.

Sposób użycia:

Codziennie aplikuj cienką warstwę odżywki ochronnej. Nie zmywaj wcześniej nałożonych warstw, lecz codziennie dokładaj nową warstwę. Raz w tygodniu zmyj wszystkie warstwy odżywki. Stosując jako lakier nawierzchniowy, pierwszą warstwę odżywki zaaplikuj na ostatnią warstwę lakieru kolorowego, a następnie codziennie dokładaj kolejne warstwy produktu. Przynajmniej jeden dzień w tygodniu zmyj cały manikiur i wykonaj go od początku.

Odżywkę zaleca się stosować do momentu, aż stan płytki paznokcia zauważalnie się poprawi (ok. 4 – 6 tygodni), następnie należy kontynuować pielęgnację  za pomocą odżywki Maintenance Plus I.   

Dodatkowy opis, jak stosować odżywki ochronne Nail Tek dostępny jest tu: KLIK.


Pędzelek znajdujący się wewnątrz buteleczki jest odpowiedniej grubości, oraz wystarczająco wygodny, żeby zapewnić komfort w aplikacji.


Jak wspominałam, odżywkę tą stosuję jako odżywkę podkładową pod lakier  do paznokci, często też na lakier i widzę już pierwsze efekty. Lakier utrzymuje się dłużej, bo paznokcie już się tak nie rozwarstwiają. Wiadomo, że szorowanie garów czy wanny bez rękawiczek, to nie jest przyjazne dla nich zajęcie, ale ostatnio ku mojemu zdziwieniu nie skończyło się to dla nich całkowitą masakrą. Paznokcie są bardziej elastyczne, mniej kruche i wyglądają coraz lepiej. Zapach tej odżywki nie drażni nosa, ani nie wygania ludzi i zwierząt z pokoju. Nie zaobserwowałam też w trakcie  jej stosowania żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych.  Konsystencja tej odżywki pozwala na łatwą i szybką aplikację, dzięki temu też, że momentalnie schnie. Liczę, że dłuższe stosowanie tej odżywki przyniesie bardziej trwałe efekty i przyczyni się do znacznego poprawienia ich wyglądu.  

Cena tej odżywki nie jest wygórowana, wynosi około 20zł, a dostępna jest w niektorych drogeriach np.Hebe. Jest to produkt bardzo wydajny. Polecam.  Znacie odżywki Nail Tek?  Jak się u Was sprawdzają.Miłego tygodnia! :)                                             
                    

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.